Serdecznie zapraszamy na kolejną, XIV Krajową Konferencję Badań Radiograficznych „Stary Młyn 2024”.
Coroczne spotkania na KKBR stały się elementem ciągłego szkolenia, niezbędnego dla utrzymania kontaktu z rozwijającymi się metodami badań nieniszczących, a szczególnie technikami radiograficznymi. Konferencja jest adresowana do wszystkich, którzy interesują się badaniami jakości materiałów i konstrukcji, do osób pracujących nad rozwojem technik radiograficznych, czy też stosujących NDT w laboratoriach i na budowach, jak również zajmujących się działalnością dydaktyczną. Stanowi forum merytorycznej dyskusji, stwarza możliwość spotkania z doświadczonymi specjalistami z przemysłu i z pracownikami naukowymi. Jest miejscem, gdzie można zapoznać się z nowoczesną aparaturą, nowymi technikami NDT, aktualnymi normami, a także przedstawić własne osiągnięcia i problemy.

Ponieważ mamy ograniczenie liczby pokoi w hotelu, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie uczestnictwa i odesłanie wypełnionej karty zgłoszenia. Po wyczerpaniu miejsc w hotelu, oferujemy miejsca w ogrzewanych domkach obok hotelu.
O kolejności zgłoszeń decyduje data odesłania wypełnionej Karty Zgłoszenia i wpłaty należności za uczestnictwo w KKBR 2024.
Zakwaterowanie będzie w pokojach dwuosobowych w Ośrodku Konferencyjnym „Stary Młyn” https://www.stary-mlyn.pl/
W załączeniu przesyłamy zaproszenie z ramowym programem i kartę zgłoszenia.

Jest możliwość przyjazdu w dniu 08.09 (niedziela) od. godz. 16.00, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami konferencji.

Z poważaniem
Slawomir Jozwiak
NDT SYSTEM