Szanowni Państwo!
Zarząd SIOR zaprasza na XXI Konferencję SIOR

„Ochrona radiologiczna w diagnostyce medycznej i przemysłowej”

która odbędzie się w Kielcach w dniach 20-23.06.2018 r.,
w  zespole hotelu Binkowski w Kielcach

 Kielce czekają na IOR

Po wieloletnich spotkaniach inspektorów ochrony radiologicznej w Skorzęcinie i ostatnio w Wieliczce czas na jeszcze jedną odmianę, tym bardziej, że będzie to spotkanie szczęśliwe, bo już dwudzieste pierwsze !!! Dorobek tych poprzednich dwudziestu konferencji jest naprawdę imponujący. Niewiele stowarzyszeń może pochwalić się taką cyklicznością i frekwencją, jaka towarzyszy tym wydarzeniom.  Tym razem Prezes Maria Kubicka oraz Zarząd Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Radiologicznej zapraszają w dniach 20. 06 – 23. 06. 2018r. do miejsca niezwykle urokliwego,  jakim są Kielce słynące z pięknej okolicy w rejonie Gór Świętokrzyskich. Gościć będziemy w zespole Hotelu Binkowski w Kielcach przy ul. Wojciecha Szczepaniaka 40 i 42. Atutem nowoczesnego hotelu jest dogodna lokalizacja, a także wygodne, kameralne pokoje, elegancka sala konferencyjna, sala restauracyjna, smaczne posiłki, przyjazna obsługa. Jak zwykle, przewidziane są cykle warsztatowe a w tym ćwiczenia awaryjne, wykłady z dziedziny medycyny, przemysłu, forum dyskusyjne, prezentacje nowości w zakresie tematyki Konferencji oraz zapoznanie się na miejscu z działalnością Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

Będzie też możliwość bezpośredniej wymiany poglądów z Prezesem Państwowej Agencji Atomistyki który będzie gościem Naszej Konferencji Takiej Konferencji nie można pominąć.

Aktualizacja 15.06.2018:
Dla uczestników konferencji, który dojeżdżają samochodami, będzie udostępniony parking na terenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Wjazd na parking będzie na hasło „Konferencja Inspektorów”

Aktualizacja 18.06.2018:
W związku z dużą liczbą pytań informujemy, że cały pierwszy dzień Konferencji będzie odbywał się w Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, Kielce, ul. Artwińskiego 3 (mapka dojazdu poniżej)

Zarząd
Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Radiologicznej

Program konferencji
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie o finansowaniu

Dworek Binkowski Kielce

Dworek Binkowski Kielce

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Kielce

Świętokrzyskie Centrum Onkologii Kielce

 

Mapki dojazdu

Binkowski Hotel i Dworek
25-043 Kielce, ul. Szczepaniaka 40, 42
GPS: 50.85291 N 20.610324 E

Dojazd z dworca PKP Kielce autobusem linii 44 z przystanku Żelazna PKP do przystanku Szczepaniaka I (czas przejazdu ok. 13 min. – 7 przystanków).

 

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
25-734 Kielce, ul. Artwińskiego 3
GPS: 50.872097 N 20.599016 E

Dojazd z dworca PKP Kielce autobusem linii 50 z przystanku Żelazna PKP do przystanku Artwińskiego Szpital (czas przejazdu ok. 7 min. – 4 przystanki).